Találkozó Hilárion metropolitával

Kedves Testvérek!
 
A napokban Hilárion volokolamszki metropolita atya Budapesten tartózkodik. Ebből az alkalomból a metropolita atya találkozni szeretne a Budapesti Nagyboldogasszony Egyházközség híveivel. A találkozóra Egyházközségünk Hittantermében kerül sor Október 12-én csütörtökön este 7 órai kezdettel. Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves Testvéreket erre a talákozóra.
A kedves Testvérek bizonyára emlékeznek, hogy Hilárion metropolita atya 2003-tól 2009-ig Egyházmegyénk kormányzó főpapjaként szolgált. Egyházmegyénkből közvetlenül választották a Moszkvai Patriarchátus Külügyi Osztálya vezetőjének. Hilárion metropolita az elmúlt években -már a Külügyi Osztály vezetőjeként- több alkalommal szolgált Szent Liturgiát Székesegyházunkban.

Leave a Comment

Filed under Esemény

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.